Jdi na obsah Jdi na menu
 


A také plánujeme....


Na fotografiích jsou potencionální otcové našich štěňat.

Benjamin Blu Bohemia Skara nese i krev "du Manoir des Ombreuses" po svém předkovi Dionigim. Je to pes na horní hranici výšky, jemnější kostra.

 

Quentin Bohemia Skara, velmi dobře stavěný pes na horní hranici výšky  s pevnou kostrou a vynikající pohybovou mechanikou - nese krev "del Discoletto" po světovém vítězi  2009  Veterán Winner 2009 Nebbiolovi del Discoletto a po krásném, drobném Zwinglim del Discoletto, který svým potomkům předal vynikající pigment a velmi, velmi dlouhé ocasy a krásné, štíhlé a dlouhé hlavy. Quentinovým  dědečkem byl CH. Ruppert Skarak, krásný šedý pes s optimální výřškou 37 cm. Quentin svým potomkům předává krásnou a dlouhou hlavu, pravidelnou pohybovou mechniku, rovné končetiny, rovný hřbet a elegantní bederní partii, která se plynule přechází do spáditější zádě.

 

 Quentin je otcem:  fena: C.I.B., Multišampinky Campanella Bohemia Skara, CH. Candelaria  Bohemia Skara, Cellentana Bohemia Skara, která chodí po výstavách jen občasně, přesto nekončí hůře než R. CAC, CAC, BOB atd., Castagnetta - I. místo v agility - Německo,  C.I.B. (splněné podmínky) Iliade Bohemia Skara, a Multišampionky Orchidea Whispa Bohemia Skara, Která si na titul C.I.B. musí počkat do roku 2015 (CACIBů již má 9).

Rufiano Rasputino, nese krev de Chanteloup a americké krevní linie. Pes na horní hranici výšky s pevnou kostrou a výborně formovanou hlavou. Miluje štěňata a je nekonfliktní povahy. Má mnoho šampinátů.

Mefisto Skarak, drobnější pes, oficiálně 37 cm ) ve skutečnosti je menší, má krásné potomky: ICH. Gilberto Bohemia Skara  atd:-)... Jeho otcem je norský pes Ch. Casanova Talata.

Mefisto jako otec má na kontě také potomky s titulem C.I.B. - Sonata Bohemia Skara, Danilla Bohemia Skara, Giberto Bohemia Skara, CH. Dalia Bohemia Skara a další.

Italo Skarak - nejstarší z potencionálních otců je vysoký 36 cm, drobnější po vynikajících rodičích. Nese také krev "del Discoletto" po světovém vítězi  2009, Veterán Winner 2009 Nebbiolovi del Discoletto a po krásném, drobném Zwinglim del Discoletto, který svým potomků předal vynikající pigment a velmi, velmi dlouhé ocasy a krásné, štíhlé a dlouhé hlavy.
Ze strany svého otce C.I.B. Olivera Skara, nese jemné kostry a malou výšku ( sourozenci Olivera byli velmi drobní, Xaver 33 cm, Titanic 35.5 cm, Tosca Tiffany 35 cm, jejich otec Gogo Skara měřil 32 cm!)

Dalším (bez fotografií) možným otcem je pes Illy Bohemia Skara, šedý, drobný, 36 cm, výborný - je to  bratr naší Iliade.  Illy se pravděpodobně uplatní až v budoucích letech na Morganu a Gynnu. Ale to už se bude psát určítě jiný rok:-).

Illy je otcem vrhu M/2015.

Armando ze Zlatého Lancastru - drobný pes s hezkou hlavou, výška 36 cm, barva šedá, bílý znak na hrudi, plnochrupý, pravidelně stavěný, pevné kostry, správnými postoji  a úhlením obou párů končetin. V pohybu je i přes malý vzrůst velmi elegantní, nepřekládá, nevybočuje. Je velmi pěkně osvalen. V roce 2016 započne svojí  výstavní kariéru. Chovný. Povaha mírná, snášenlivá.

Otec: Quantlly Quintiliano Bohemia Skara

Matka: Bianca de Carrera  Moravia

Gracianos Bohemia Skara - černý pes na horní hranici výšky - 38 cm, plnochrupý, hezká, dlouhá hlava, správné úhlení končetin, volnější spěnky, pravidelný pohyb. Stále veselý a velmi dobře naložený pes s přívětivou povahou.

Otec: Rufiano Rasputino Angel Iggies

Matka: Vivien Bohemia Skara