Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 2017

19.12.2017

Bilancujeme rok.

Letos jsme trochu přibrzdili s výstavami, Gynna a Armando dokončili podmínky pro udělení titulu Mezinárodní šampion krásy FCI a nyní nezbývá než čekat na potvrzení CACIBů.

Wahida získala svá první výstavní ocenění.

 

25.09.2017

Ještě musíme přidat informaci o našem vrh "G":Vrh G 2017

 

24.09.2017

Dlouho jsme se neozvali, nějak není čas:-). Ale událo se toho dost a dost.

V srpnu jsme na pár dní vyrazili na krátkou dovolenou spojenou s výstavami. Tentokrát jsme navštívili bulharský Asenovgrad, hezké město v Rodopech. S sebou jsme vzali Ginu (Gynna Bohemia Baccara) a Armanda (Armando ze Zlatého Lankastru) Gina potřeboval 1 x CACIB, stejně tak Armando, aby splnili podmínky pro přiznání titulu C.I.B.

Byla neskutečná vedra až 40 ° C, výstavy se konaly v bývalém mysliveckém areálu nedaleko Asenovgradu.

My i psíci jsme cestu zvládli, ubytování v horách (Liaskovo, hotel Diana) bylo úžasné.

A jak vše dopadlo?

Armando získal kromě CACů a CACIBů i BOBy a také 1 BIG, Šampiona Bulharska a Grandšampiona Bulharska,  Gina totéž a k tomu 2 x BIG a ke svému bulharskému šampionátu přidala Grand šampiona Bulharska a Balkánského šampiona. Odjížděli jsme spokojení.

Armandovy výsledky.Výsledky Giny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Armando a Gina zakončili tak svou výstavní kariéru. I když...

Také jsme si jen na skok odskočili na Slovensko, kde se 16. a 17. 09. konaly 2 MVP. My jsme na sobotu přihlásili (jen na sobotu),  na její první výstavu, mladou Wahidu B.S. Wahida se na prvničku hezky předvedla, zuby ukázala, na stole stála :-). Získala svou první výbornou 1, CAC nedostala pro poškození srsti ( má bohužel 2 poměrně velké jizvy na boku po úrazu, kdy si roztrhla "kabát" a šití si pravidelně vyškrabovala  a vykusovala i přes oblečení  a límec,  které jsme jí oblékali. Když se daří, tak se daří. Jizvy jsou samozřejmě na straně do kruhu, jak také jinak. Ale není všem dnům konec a není jediným chrtem s jizvami. Posudek měla velmi hezký.

Wahida,  zde ještě bez jizev :-).

 

 

 

 

 

 

 

 

wahida-4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.03.2017 se konala Valná hromada KCHH z.s.. Čekalo nás převzetí poháru a diplomu Klubového šampiona pro fenku Gynna Bohemia Baccara. Poháry byly opět o něco vyšší a širší :-), máme  doma nerudovský problém :-), :-), ale byly krásné!.

 

 

 

-----

Armandovi a Gynně přišel diplom Slovenského šampiona krásy.

-----

První novinkou letošního roku je výstavní výsledek z lednové mezinárodní výstavy  ve slovenské Nitře.

Armando ze Zlatého Lankastru  - V1, CAC, R. CACIB.

 

Armando tak splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský šampiopn krásy, který mu byl již přiznán.