Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 2016

06.09.2016

Utekl takřka měsíc a novinek je opět hodně :-).

21.08.2016 jsme se zúčastnily mezinárodní výstavy v Bratislavě, Přihlášena byla pouze Klementajn B.S. v mezitřídě a získala V1, CAC, R. CACIB.

 

03. - 4.09.2016 - cyklus výstav v Transylvánii - Dracula Dog Show, Targu Mures, Rumunsko:

Armando ze Zlatého Lankastru (o: Quantlly Quintiliano Bohemia Skara, m: Bianca Carrera de Moravia): 4 x CAC, 2 x BOB, 1 x BOS, CACIB, nominace na Crufts 2017 - nový Šampion Rumunska, nový Grand šampion Rumunska

targu-mures-2016.jpg

Klementajn Bohemia Skara (o: Quentin Bohemia Skara, m: Haydée Bohemia Skara): 2 x CAC.

Gynna Bohemia Baccara (o: Rufiano Rasputino, m: Eriss Bohemia Baccara): 1 x CAC, R. CACIB ?,  nový Grand šampion Rumunska.

Při první mezinárodce v sobotu se  ve třídě šampionů utkala s fenku z Rakouska a skončila na prvním místě, prvotní radost  z prvního místa vystřídal údiv, že Gynna získala VD1 a její soupeřka D2 a obě v podstatě proto, že byly málo hrbaté a soupeřka měla nějaké kilčo navíc (ona byla podle mne v chovné kondici). Panu rozhodčímu z Azerbajdžánu děkuji, že mi vytkl malou hrbatost mé fenky!  Délka ocasu se měřila protažením mezi stehny a vytažením ke kyčelnímu hrbolu, poslední znění standardu bylo zřejmě tabu! Posudky se nepsaly, takže bylo vždy jen ústní vysvětlení a někdy ani to ne.

V podstatě jsme spokojení, psíci byli hodní, dobře jsme dojeli tam i zpět, na tachometru nám přibylo 2500 km, ubytování v penzionu v Corunce bylo super, tak co více si přát. I počasí nám přálo, zmokli jsme až cestou zpět a z navigace nám cestu svými průpověďmi zpříjemňoval hlas Pavla Lišky :-). Takže jeho slovy: "Sláva nazdar výletu...".

 

 

08.08.2016

 

Novinek je hodně, ale kde ukořistit chvilku a všechny je zde podchytit. Takže jen to nejdůležitější:

 

Dále něco z výstav a dostihového sportu:

Armando ze Zlatého Lankastru si vede moc dobře na výstavách. Zatím získal 6 x CAC, R. CACIB a CACIB.

Gynna Bohemia Baccara  získala na Slovensku 4 x CAC a tak po přičtení CACe z loňska,  splnila podmínky pro udělení titulu "Slovenský šampion krásy".

Klementajn Bohemia Skara, která má letos výstavní premiéru má na svém kontě 2 x CAC.

Gracianos Bohemia Skara, mladý pes, který byl přihlášen "pouze" na klubovku KCHCH, získal V2.

 

 

Dobře nás reprezentují:

Catleya Bohemia Skara - letos 2 x CAC, CACIB, BOB, BOS

Consuella Bohemia Skara - letos toho získala moc, splnila podmínky pro udělení titulu "Český šampion krásy", CACIB,  Klubový vítěz, několikrát BOB, BOS  a další.

Fiat Bohemia Skara - úspěchy na výstavách i dostizích, CACIB, BOB, splnil podmínky pro udělení titulu "Český šampion krásy", nominoval se na mistrovství Evropy v coursingu, kde měl karambol, ale přesto doběhl. Fiat se také poprvé stal otcem v chov. stanici CHMELNICKI.

Xantino Bohemia Skara - 6. místo na mistrovství Evropy v corsingu a další dostihové úapěchy.

Sonata Bohemia Skara - stále krásná fena na hranici veteránky,velmi pěkně se prezentovala na klubové výstavě v Hořovicích a následně na dostihu do vrchu na Křešíně.

Baal Bohemia Skara - sklízí úspěchy na výstavách v Německu.

Také si zaslouží uvést potomky fenky Campanelly B.S. z chov. st. Assetto Corse, kteří mají vynikající výsledky na dostihových drahách i coursingu.

 

 

Také nám chodí krásné fotky našich odchovanců, moc za ně děkujeme:-).